Aktualności

Mar 15, 2021
Kategoria: osiedle Nowodworska 22J
W załaczeniu przesyłąmy informację dotyczącą  zasad naliczania opłat za wywóz odpadów komunalnych
Jan 19, 2021
Kategoria: osiedle Nowodworska 22J

informacjainne.pdf

INFORMACJA

W załączeniu przesyłamy do wiadomości Informację o wysokości stawek eksploatacyjnych i funduszu remontowego 2021 z prośbą o zapoznanie się.

Nov 19, 2019
Kategoria: osiedle Nowodworska 22J

Szanowni mieszkańcy osiedla Nowodworska.

 

 

 7 października 2019 roku został zainstalowany dodatkowy system sterowania szlabanem i bramą

wjazdową na osiedle poprzez łącze GSM. System ten wyposażono w sterownik GSM, sterownik czasowy oraz sterownik alarmowy SOS przeznaczony  dla służb ratunkowych.

Piloty będące w Państwa posiadaniu działają niezależnie i obsługują uruchomione sterowniki.

Sterownik GSM otwiera szlaban lub bramę tylko wtedy, gdy otrzyma wywołanie z uprawnionego (zarejestrowanego) numeru telefonu komórkowego.

 

  1. 1.      Obecnie piloty, którymi się Państwo posługujecie otwierają zarówno szlaban (w dzień od godziny 6:00 do 22:00), jak i bramę (w nocy między 22:00 a 6:00).

 

  1. 2.      Otwarcie szlabanu i bramy oprócz pilota, możliwe jest posługując się zarejestrowanym numerem telefonu komórkowego dzwoniąc na następujący numer  576 408 782  – połączenie zostanie automatycznie odrzucone, bez naliczenia opłaty, zaś wjazd na osiedle (szlaban lub brama) zostanie otwarty.

 

  1. 3.      Zamontowany przełącznik czasowy automatycznie zamyka bramę o godzinie 22:00, przy czym szlaban nie zostaje automatycznie podniesiony. Dopiero pierwsze otwarcie bramy po godzinie 22:00 powoduje także podniesienie szlabanu, który pozostaje już w tej pozycji do godziny 6:00.

 

  1. 4.      O godzinie 6:00 brama pozostaje zamknięta do momentu otwarcia jej pilotem lub przez

           połączenie telefoniczne, a potem pozostaje otwarta do godziny 22:00.

 

  1. 5.      Podnoszenie ramion szlabanu:

a. przy użyciu pilota działa – każdy przycisk powoduje otwarcie jednego z ramion;

b. przy użyciu telefonu podnoszą się oba ramiona jednocześnie.

 

     6. Otwieranie bramy:

a. przy użyciu pilota – dowolny z dwóch przycisków powoduje otwarcie bramy;

b. przy użyciu telefonu również otwierają się oba skrzydła.

 

Osoby zainteresowane uruchomieniem nowego systemu otwierania proszone są o podanie swoich numerów telefonów wraz z adresem zamieszkania (w celu weryfikacji uprawnień) na adres mailowy: eksploatacja.polnoc@psm-im.com.pl.

 

Prosimy pamiętać o każdorazowym poinformowaniu Zarządu Spółdzielni w przypadku zmiany któregoś z podanych numerów lub zakończenia używania go.

Prosimy o zgłaszanie do Zarządu lub Administratora Spółdzielni, Państwa spostrzeżeń, uwag i opinii odnośnie funkcjonowania systemu, oraz dalszego kierunku zmian w systemie ochrony osiedla.

 

Jednocześnie informujemy, iż Spółdzielnia uruchomi równolegle  ankiety w sprawie ochrony osiedla oraz ewentualnej rozbudowy systemu monitoringu osiedla.

May 18, 2012
Kategoria: osiedle Nowodworska 22J

Warszawa, 16 maja 2012 r.
Szanowni   Państwo , mieszkańcy os. „Nowodworska”.
      Przekazujemy Państwu opracowany Regulamin Organizacji Ruchu i Parkowania Pojazdów Samochodowych, który będzie obowiązywał na terenie będącym nieruchomością wspólną, od 1 czerwca 2012 r. na osiedlu przy ul. Nowodworskiej 14–22j. Regulamin ten został przygotowany i konsultowany z Radą Osiedla a następnie zatwierdzony przez Zarządy obu Spółdzielni, tj. PSM „ Idealne Mieszkanie” i SM „Nowodworska”. Od 1 czerwca br. zaczną obowiązywać przepisy wewnętrzne, które dotyczyć będą mieszkańców wszystkich lokali mieszkalnych i segmentów znajdujących się na terenie osiedla Nowodworska. Przepisy te regulują problemy związane z ruchem samochodowym, wjazdem na teren osiedla, parkowaniem samochodów i kontrolą osób wchodzących na teren osiedla. W związku z  przypadkami włamań do boksów garażowych, mieszkań i segmentów, aby poprawić stan bezpieczeństwa służba portierska, tzw. ochrona osiedla, będzie wykonywała cykliczne obchody osiedla i nie będzie zobowiązana jedynie do „pilnowania przycisku otwarcia i zamknięcia szlabanu”. Na terenie osiedla będą mogły parkować te samochody, których  właściciele  mają wykupione lub  wynajęte miejsce w boksie garażowym, miejsce postojowe w garażu naziemnym lub miejsce postojowe w obrębie budynku  Nowodworska 22j. Wyjazd lub wjazd na teren osiedla, bramą od ul. Nowodworskiej będzie umożliwiał pilot obsługujący automat otwarcia lub zamknięcia szlabanu. 
    Decyzją Zarządów obu Spółdzielni wszyscy mieszkańcy posiadający prawo własności garaży, boksów garażowych, miejsc postojowych otrzymują po jednym pilocie nieodpłatnie. Piloty będą wydawane w poniedziałek  21 maja br. w godzinach 15.00÷19.00 w pomieszczeniu portierni w budynku  Nowodworska 14. Osoby wynajmujące miejsce postojowe otrzymają pilota za kaucją zwrotną w wysokości 100 zł. Kaucja będzie  zwracana po zwrocie sprawnego pilota. Mieszkańcy wynajmujący miejsca postojowe lub  boksy garażowe powinni ubiegać się o  udostępnienie pilota od właściciela.
Osoba ubiegająca się o otrzymanie pilota zobowiązana jest do:

• podania danych pojazdu ( nr rejestracyjny, marka samochodu),
•  złożenia oświadczenia o zapoznaniu się z treścią załączonego regulaminu i przestrzeganiu zasad w nim ujętych.
                                                                 
Zarząd PSM „Idealne Mieszkanie”


Załączniki:
1.  Regulamin Organizacji Ruchu i Parkowania Pojazdów Samochodowych. 

Dec 14, 2011
Kategoria: osiedle Nowodworska 22J

Szanowni Państwo,

Od dnia 02.01.2012r. w PSM „Idealne Mieszkanie” zostanie uruchomiony internetowy dostęp do indywidualnych kont lokali.

Oct 28, 2009
Kategoria: osiedle Nowodworska 22J

W dyspozycji Spółdzielni znajdują się jeszcze wolne naziemne miejsca postojowe w osiedlu „Nowodworska”.
PSM „Idealne Mieszkanie” proponuje Państwu sprzedaż naziemnych miejsc postojowych w osiedlu „Nowodworska” na atrakcyjnych warunkach.

Poprzednia strona: Dokumenty do pobrania
Następna strona: rozliczenia