Aktualności

Mar 6, 2014

PROŚBA O ZACHOWANIE CISZY NOCNEJ

Kategoria: osiedle Kabacki Dukt 6Mieszkańcy  lokali

w  klatce  schodowej  nr  1

osiedla  przy  ul. Kabacki  Dukt  6

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z licznymi interwencjami w sprawie ciszy nocnej zwracamy się do Państwa z prośbą o przestrzeganie podstawowych zasad Regulaminu Porządku Domowego obowiązującego na osiedlu Kabacki Dukt 6.

Regulamin ten jest  dostępny  w pomieszczeniu administracji,  ochrony  osiedla  i  na  stronie  internetowej  spółdzielni :  www.psm-im.com.pl

Nie musimy Państwa przekonywać o uciążliwości hałasu, szczególnie gdy następnego dnia po nieprzespanej nocy trzeba rano wstać i iść do pracy.

Wiadomo, człowiek w życiu powinien mieć czas przeznaczony na pracę, odpoczynek i czas przeznaczony na rozrywkę. Dla nikogo problemem  nie powinien być fakt gdy ktoś, uprzedzając wcześniej sąsiadów, okazyjnie organizuje imprezę, imieniny czy głośniejsze spotkanie ze znajomymi.

Jak zwykle wszystko ma swoje granice tolerancji a te zdaniem mieszkańców przez niektórych zostały znacznie i to wielokrotnie przekroczone.

Najczęściej wskazywane przez Państwa źródła hałasu to kąpiele późną nocą, ćwiczenia na urządzeniach siłowych, przesuwanie lub ustawianie mebli, głośne rozkładanie tapczanów, chodzenie w butach na obcasach, głośne rozmowy, słuchanie głośnej muzyki, a kiedy pogoda zezwala hałaśliwe urzędowanie na balkonie .

Głośne imprezy (najczęściej w wekend) słuchanie bardzo głośnej muzyki,  wrzaski i hałas zakłócają innym mieszkańcom spokój i wypoczynek.

Informując Państwa o problemie ciszy nocnej i znacznej uciążliwości jej zakłóceń dla sąsiadów mamy nadzieję, że weźmiecie Państwo pod uwagę fakt, że w bloku tym mieszkają jeszcze inni ludzie, ludzie starsi, rodziny z małymi dziećmi.

Z Państwa interwencji wnioskujemy, że wiele osób ma dosyć już słuchania swoich sąsiadów przez ściany.

Zgodnie z Regulaminem Porządku Domowego , od godziny  2200 do godziny 600   obowiązuje cisza nocna  i należy zachowywać się w taki sposób, aby nie zakłócać ciszy i odpoczynku sąsiadom.

Wielu mieszkańców bloku przy ul. Kabacki Dukt 6, Państwa sąsiadów, z pewnością jest zainteresowanych tym by nie słyszeć już nocami hałasów, dobiegających z sąsiednich mieszkań prosimy więc uwzględnić ten fakt gdyż to zależy tylko i wyłącznie  od Państwa  dobrej woli.

--
oferta: 0

Poprzednia strona: Dokumenty do pobrania
Następna strona: rozliczenia